Nasza historia zaczyna się w 2012 roku. Od początku założenia firmy GMTO jako cel postawiliśmy sobie wysoką jakość obsługi klienta. Specjalizujemy się w sprzedaży wysyłkowej różnego rodzaju produktów.

Posiadamy szeroką ofertę elektronarzędzi, akumulatorów, ładowarek, drobnego AGD, zegarków, latarek, odkurzaczy, zabawek, a także akcesoria sportowe takich jak okulary oraz gogle Arctica. Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego produktu. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta.

Dlaczego warto kupować w gmto.pl

Bezpośrednia współpraca z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami towarów w całym kraju zapewnia nam najlepsze marki w najniższych cenach.

Posiadamy własne zaplecze magazynowe, dzięki któremu realizujemy zamówienia bezpośrednio po ich złożeniu. W przypadku chwilowego braku towaru przekazujemy dokładne informacje o terminie realizacji zamówienia.

Oferujemy możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Rzeszowie przy ulicy Boya Żeleńskiego 16

Współpraca z profesjonalnymi firmami kurierskimi

Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów, którzy odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą dokonać wyboru i postarają się zaspokoić Państwa indywidualne oczekiwania zakupowe.

Oferujemy możliwość dokonywania zakupów hurtowych, w tym celu prosimy o kontakt pod adresem: biuro@gmto.pl

Profesjonalizm GMTO

Potwierdza pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu e-gazele biznesu organizowanym przez Puls Biznesu.
W 2014 zdobyliśmy pierwsze miejsce na Podkarpaciu oraz trzecie miejsce w Polsce. Przez ostatnie dwa lata również osiągnęliśmy to zaszczytne miejsce.

W serwisie Allegro uczestniczymy w programie Super Sprzedawca, który potwierdza wzorową obsługę klientów. Zakupy w sklepie gmto.pl to gwarancja zadowolenia.

Serdecznie zapraszamy!
Użytkownik: Alle_gmto

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło