XBLITZ KINDER NIANIA ELEKTRONICZNA KAMERA BABYSITT

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: XBLITZ
  • Dostępność: Jest Jest  (59 szt.)
  • 349,00 zł
  • szt.
  • Kup teraz - zamówienie otrzymasz już w: 24h
  • Zamów przez telefon!

   tel:. 570 509 501

   Koszty i sposoby dostawy

   Paczka Ekonomiczna 6 zł

   Kurier 48 10 zł

   Paczkomaty InPost 10 zł

   Kurier InPost 15 zł

   Zakupy od 600 zł WYSYLKA GRATIS!

  OPIS PRODUKTU

  ELEKTRONICZNA NIANIA Z KAMERĄ (zasięg do 260m)

  RENOMOWANEJ FIMRY XBLITZ

  model: kinder

   

   

   
   
   

   

  Xblitz Kinder - elektroniczna, bezprzewodowa niania z kamerą

  Gdy śpi, odpoczywa lub baraszkuje, Ty możesz stale nad nim czuwać. Elektroniczna niania Xblitz Kinder dostarczy Ci podgląd wideo, dźwięk i temperaturę z pokoju Twojego dziecka. Dzięki temu będziesz natychmiast wiedzieć, kiedy zareagować.

  Xblitz Kinder – jest zaawansowaną nianią elektroniczną, która będzie Cię zawsze wspierać w opiece nad Twoim maleństwem. Czas snu lub odpoczynku najmłodszych to chwile, kiedy możesz skupić się na innych zajęciach. Do tej pory nie było to takie proste. Dzięki Xblitz Kinder możesz bezpiecznie oddalić się od sypialni dziecka jednocześnie stale obserwując i kontrolując sytuację w pokoju. Przenośny monitor poinformuje Cię o temperaturze otoczenia, pozwoli uruchomić szeroką gamę wbudowanych kołysanek, a w nagłej sytuacji umożliwi nawet dwustronną komunikację.

  WYSOKIEJ JAKOŚCI OBRAZ I DŹWIĘK 

  Bezprzewodowa, dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami wyróżnia się wysoką jakością przesyłanego obrazu i dźwięku bez zakłóceń. Odbiornik posiada funkcję połączenia głosowego, która umożliwia zdalną rozmowę z dzieckiem w celu szybkiego uspokojenia i stworzenia poczucia bezpieczeństwa, nawet gdy nie ma nas jeszcze w pokoju dziecięcym. Odbiornik wyposażono w duży kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, który zapewnia komfortowe użytkowanie. Statyw pozwala łatwo ustawić kamerę w odpowiedniej pozycji, lub zamontować ją na ścianie

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER1.jpg

  TWÓJ STRAŻNIK

  Wychowanie dziecka to zadanie specjalne, które wymaga od rodziców wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Z maleńkim dzieckiem trzeba być w stałym kontakcie werbalnym i pozawerbalnym, przez niemalże całą dobę. Obecność mamy czy taty jest w życiu maleńkiego dziecka jego punktem odniesienia na przyszłość. Dla rodziców bywa także rezygnacją z czasu wolnego. Kiedy jednak chcesz mieć trochę wolnego czasu dla siebie lub musisz zająć się domem, wtedy nad aktywnością twojego malucha czuwać może elektroniczna niania. Urządzenie to w pewnym sensie pozwala nam słyszeć i widzieć na odległość. Xblitz Kinder to niania elektroniczna której możemy zaufać i powierzyć swoje dziecko.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER3.jpg
  1. mikrofon
  2. dioda stanu zasilania
  3. dioda ładowania
  4. przycisk VOX
  5. włącz/wyłącz kołysanki
  6. włącz/wyłącz mikrofon
  7. w górę/głośniej
  8. cofnij/powrót
  9. w dół/ciszej
  10. zatwierdź/menu

  WAŻNE FUNKCJE !

  • tryb nocny – pozwala na obserwację dziecka także w nocy, gdy w pokoju są zgaszone światła. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu podczerwieni.
  • monitor – niektóre nianie, zamiast zwykłego wyświetlacza zamontowanego w stacji rodzica, są wyposażone w oddzielny monitor.
  • termometr – mierzy temperaturę w pokoju dziecka. Dzięki niemu rodzic może kontrolować temperaturę powietrza – czy w pomieszczeniu nie jest za zimno lub za gorąco.
  • kanał zwrotny (komunikacja dwukierunkowa) – w większości zestawów niania pozwala tylko na odbiór dźwięków dochodzących z pokoju dziecka. Jednak najlepiej wypdają urządzenia, które pozwalają na komunikację w drugą stronę tzn: rodzic może zacząć mówić do odbiornika, by dziecko uspokoiło się i ponownie zasnęło.
  • kołysanki – uspokajają dziecko i pozwalają mu zasnąć. Producenci zamieszczają różną ilość kołysanek – od kilku do kilkunastu.
  1. przełącznik włącz/wyłącz
  2. gniazdo zasilania miniUSB
   http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER3.jpg
   

  NA TO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ....

  Zasięg

  Jest to parametr, który pozwala określić, w jakiej odległości od siebie mogą znajdować się odbiornik oraz nadajnik. Podawana wartość dotyczy najczęściej otwartej przestrzeni lub przy zachowaniu optymalnych warunków (bez zakłóceń i przeszkód). By dowiedzieć się przy maksymalnie jakiej odległości pracuje niania w zwykłych warunkach np. w domu, należy przyjąć 1/5 podanego przez producenta zasięgu.

  Kanały

  Wybierając nianię, warto zdecydować się na taką, która oferuje co najmniej kilkanaście kanałów do transmisji. Dzięki temu zawsze można znaleźć kanał o najmniejszym zakłóceniu, który nie odbierze dźwięków np. z innej niani. Ciekawym i przydatnym rozwiązaniem jest automatyczne skanowanie kanałów do transmisji i wybór tego, który charakteryzuje się najmniejszymi zakłóceniami.

  Częstotliwość sygnału

  Najlepiej sprawują się nianie, które komunikują się na częstotliwościach 1,88 lub 2,4 GHz. Wtedy też sygnał może być przesyłany bez zakłóceń. Najgorzej wypadają urządzenia korzystające z częstotliwości 446 MHz.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER5.jpg
  1. czujnik światła
  2. obiektyw
  3. mikrofon
  4. dioda podczerwieni
  5. dioda zasilania

  FUNKCJE MULTIMEDIALNE

  Xblitz Kinder posiada 8 pięknych, zaprogramowanych kołysanek, które możesz uruchamiać na odległość. Melodie wygrywane są z głośnika kamery umieszczonej przy łóżeczku dziecka. Możesz uruchamiać je za pomocą posiadanego przy sobie monitora. Kołysanki są bardzo pomocne podczas uspokajania oraz usypiania dziecka. Melodie można uruchomić zdalnie, wybierając odpowiedni przycisk na odbiorniku.

  Niania posiada także funkcję czuwania VOX, która gwarantuje maksymalną oszczędność energii - niania pracuje wówczas w trybie czuwania, a w momencie wykrycia ruchu lub głosu uruchamia się i przekazuje obraz i dźwięk na ekran odbiornika.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER6.jpg

  MONITOROWANIE TEMPERATURY

  Kamera posiada wbudowany czujnik temperatury, który mierzy temperaturę w pokoju dziecka i wyświetla ją na monitorze. Pozwala to na kontrolowanie temperatury optymalnej dla snu Twojego dziecka.

  CZUWA O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY

  Kamera wyposażona została w specjalny tryb nocny, który umożliwia podgląd nawet w zupełnej ciemności. Niania posiada także funkcję powiadomień alarmowych, która informuje o przebudzeniu dziecka, czy o utracie zasięgu. Funkcja ta może przypomnieć także w odpowiednim czasie np. o zaplanowanym karmieniu. 

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER2.jpg

  A CO TUTAJ SIĘ DZIEJE?

  Masz pełny wgląd do sytuacji w pokoju dzieci. Niania Xblitz Kinder pozwala na podgląd obrazu wideo w czasie rzeczywistym.Wszystko co musisz zrobić to ustawić dostarczoną kamerę w miejscu, które umożliwi dobrą obserwację Twojego dziecka i uruchomić monitor podglądowy. Kamera przez dostarczony zasilacz sieciowy może pracować non-stop dostarczając obraz na odległość do 260 metrów. Monitor podglądowy również posiada zasilacz, jednak dodatkowo został wyposażony we wbudowany akumulator co umożliwia przenoszenie odbiornika w dowolne miejsce – nawet bez chwilowej utraty łączności. 

  ZASIĘG NAWET DO 260 m

  Zasięg do 260m w otwartym terenie oraz do 50m wewnątrz pomieszczeń, zapewni bezproblemowy kontakt z dzieckiem nawet w odległości kilku pomieszczeń lub pięter. Nie musisz obawiać się utraty zasięgu - niania posiada alarm, który uruchomi się w przypadku utraty połączenia z kamerą, gwarantując 100% bezpieczeństwo i stały kontakt z dzieckiem. Odbiornik wyposażono w pojemną baterię, która umożliwia długą pracę bez potrzeby ładowania.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER6.jpg
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/KINDER8.jpg

  JAK DZIAŁA NIANIA ELEKTRONICZNA ?

  Moduł nadawczy i moduł odbiorczy niani najczęściej komunikują się ze sobą bezprzewodowo. Warto przy zakupie urządzenia zwrócić uwagę na częstotliwość, która jest wykorzystana do przesyłania informacji. Niektóre modele do komunikacji używają częstotliwości PMR (446 MHz), stosowanej też w krótkofalówkach. Jakość tego typu transmisji jest raczej niska, a zakłócenia pochodzące z innych radiotelefonów mogą utrudniać korzystanie z elektronicznej niani. Poza tym, odgłosy z pokoju dziecka bez problemów mogą odbierać inni posiadacze krótkofalówek. Zaletą tego typu urządzeń jest duży zasięg.

  Znacznie lepszą jakość przekazu danych oferują urządzenia działające w niekoncesjonowanym paśmie 2,4 GHz i wykorzystujące do transmisji system DECT 1,88 GHz (używany przez telefony bezprzewodowe). Wybierając elektroniczną nianię, warto też zwrócić uwagę na zasilanie odbiornika. Dobrze, jeśli wbudowany akumulator pozwala na co najmniej kilkugodzinną pracę bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Ważne jest również, aby transmisja była aktywowana głosem, a czułość mikrofonu w nadajniku regulowana.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  Ogólna:

  • Częstotliwość pracy: 2.4GHz
  • Tryb modulacji: GFS
  • Temperatura pracy: od -10 do 45C
  • Dopuszczalna wilgotność: <85%
  • Zasięg w przestrzeni otwartej: do 260m

  Kamera: 

  • Sensor: 0.3MP CMOS
  • Podświetlenie minimalne: 0 lux (IR on)
  • Zasięg w trybie nocnym: 5m (15 stóp)
  • Czujniki: temperatura, światło
  • Wymiary (S x W x G): 67mm x 106mm x 67mm

  Monitor:

  • Ekran: TFT 3,2″
  • Rozdzielczość ekranu: 320x240pix
  • Odświeżanie: 20kl/s
  • Wbudowany akumulator: Li-Po (750mAh)
  • Wymiary (S x W x G): 120mm x 70mm x 17mm
   

  W ZESTAWIE:

  • Kamera (nadajnik)  Xblitz Kinder
  • Monitor (odbiornik) Xblitz Kinder
  • Ładowarka (zasilacz) sieciowa - 2 szt
  • Eleganckie pudełko (w sam raz na prezent)
  • Instrukcja obsługi w j. polskim
  • Paragon lub faktura VAT