TRANSMITER SAMOCHODOWY XBLITZ x300

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: XBLITZ
  • Dostępność: Jest Jest  (99 szt.)
  • 94,90 zł
  • szt.
  • Kup teraz - zamówienie otrzymasz już w: 24h
  • Zamów przez telefon!

   tel:. 570 509 501

   Koszty i sposoby dostawy

   Paczka Ekonomiczna 6 zł

   Kurier 48 10 zł

   Paczkomaty InPost 10 zł

   Kurier InPost 15 zł

   Zakupy od 600 zł WYSYLKA GRATIS!

  OPIS PRODUKTU

  TRANSMITER SAMOCHODOWY FM MP3 ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

  RENOMOWANEJ FIRMY XBLITZ

  MODEL: X300

   

  Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitz X300

  Kierowca podczas jazdy samochodem nie może rozmawiać przez standardowy telefon. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na nieodbieranie połączeń w czasie podróży. Szczególnie kierowcy zawodowi, którzy za kółkiem spędzają wiele godzin, muszą mieć sposób, który pozwoli im wykonywać połączenia telefoniczne w bezpieczny, zgodny z prawem sposób. Idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce lub musi być dostępny pod telefonem niemalże przez cały czas, jest zestaw głośnomówiący z transmiterem FM.

  Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 z transmiterem FM to proste w obsłudze urządzenie stworzone po to, aby uczynić Twoją jazdę przyjemniejszą i bezpieczniejszą. Dzięki niemu bez problemu porozmawiasz w trakcie jazdy przez telefon lub posłuchasz ulubionej muzyki z pendrive i karty pamięci.

  Dlaczego warto używać transmitera Xblitz X300?

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3001.jpg
  • wygodne prowadzenie rozmów
  • automatyczne przełączanie urządzeń
  • udostępnianie muzyki z karty microSD do 32GB
  • prostota obsługi dzięki wygodnemu pokrętłu
  • przesyłanie połączeń głosowych z telefonu komórkowego do radia samochodowego
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3002.jpg
  Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 z transmiterem FM i pokrętłem sterującym to wielofunkcyjne urządzenie, które jest zsynchronizowane do pracy w samochodzie. Urządzenie to przesyła muzykę i rozmowy głosowe z Twojego urządzenia Bluetooth wprost do Twojego radia samochodowego. Posiada ono również slot na kartę microSD oraz dwa gniazda USB, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów w formacie MP3/WMA za pośrednictwem radia samochodowego. Większość funkcji jest dostępnych przy pomocy wygodnego pokrętła.
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3003.jpg

  Funkcje Xblitz X300 w szczegółach:

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3004.jpg
   

  Przesyłanie połączeń głosowych - Funkcja pozwala przesyłać połączenia głosowe z telefonu komórkowego do radia samochodowego za pomocą systemu Bluetooth, co znacznie zwiększa komfort rozmowy w czasie jazdy samochodem.

  Automatyczne przejście - Możliwość automatycznego przejścia z trybu słuchania muzyki do trybu obsługi bez użycia rąk, w przypadku przychodzącego połączenia głosowego, co pozwala uniknąć przykrych konsekwencji związanych z obsługą telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem oraz zwiększyć bezpieczeństwo kierowcy.

  Wbudowany mikrofon - Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, transmiter FM służy jako zestaw głośnomówiący do wygodnego przeprowadzania rozmów.

  Podwójne wejście USB - Łączna moc podwójnego wejścia USB wynosi 5V/1,6A do ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń, co z powodzeniem zastąpi w podróży powerbank.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3005.jpg
  Obsługa kart microSD i nośników USB - Transmiter FM posiada slot na kartę microSD oraz dwa gniazda USB, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów w formacie MP3/WMA za pośrednictwem radia samochodowego. To szczególnie ważne dla posiadaczy starszych modeli, których radia są w stanie odtworzyć wyłącznie płyty CD, a nawet tylko kasety magnetofonowe.
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3002.jpg http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3003.jpg
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3008.jpg http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/X3008.jpg