MATA MASUJĄCA PODRÓŻNA FOTEL DO DOMU SAMOCHODU MASAŻ

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Medivon
  • Dostępność: Jest Jest  (97 szt.)
  • 99,99 zł 87,99 zł
  • szt.
  • Kup teraz - zamówienie otrzymasz już w: 24h
  • Zamów przez telefon!

   tel:. 570 509 501

   Koszty i sposoby dostawy

   Paczka Ekonomiczna 6 zł

   Kurier 48 10 zł

   Paczkomaty InPost 10 zł

   Kurier InPost 15 zł

   Zakupy od 600 zł WYSYLKA GRATIS!

  OPIS PRODUKTU

  MATA MASUJĄCA MEDIVON  PODGRZEWANIE + MASAŻ


  RENOMOWANEJ FIRMY MEDIVON

   

  MODEL: CF-2102-PK

   

   

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/2102_2.jpg
   
   

  Podróżna mata masująca CF-2102-PK  Nowoczesne, ładnie zaprojektowane urządzenie, które wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka.

   

   

  Masażer Medivon

  Żyjemy w ciągłym stresie i napięciu, pracując w pozycji siedzącej przez długie godziny w biurze lub na dalekich trasach w samochodzie, co odbija się na naszym zdrowiu. Wybawieniem dla naszych zmęczonych i obolałych pleców może być masaż. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze urządzenia (tylko ok pół kilograma!), możesz zabrać matę CF-2102-PK i korzystać z dobrodziejstw masażu, gdzie tylko zechcesz. Możesz w optymalny sposób i z korzyścią dla zdrowia wykorzystać przerwę w pracy, postój na trasie w czasie jazdy samochodem, a także zrelaksować się w domowym zaciszu w fotelu lub na kanapie.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/2102_1.jpg

  Działanie masażera

  Działanie maty opiera się na pracy trzech silników do masażu wibracyjnego. Tego rodzaju masaż – jedna z odmian masażu klasycznego – znakomicie odpręża, rozluźnia zmęczone mięśnie, wprowadza w stan relaksu.

  Delikatny masaż przy pomocy naszej maty Medivon CF-2102-PK jest terapią przyjemną i bezpieczną. Bez skutków ubocznych wywołanych środkami farmakologicznymi, możesz skutecznie zadbać o zdrowie, przyspieszyć rekonwalescencję, pozbyć się uporczywych dolegliwości a także zrelaksować się i pozbyć się stresu. Mata masująca Medivon CF-2102-PK może być użytkowana przez każdego, niezależnie od wieku.

  Doceń zbawienne działanie masażu dla Twojego organizmu!

  Prostota obsługi

  Matę można przymocować do oparcia krzesła lub fotela za pomocą elastycznych pasków na rzepy. Urządzenie jest zasilane napięciem 12V. Można podłączyć je w samochodzie (ze standardowego gniazda zapalniczki), lub do sieci (100-240V, 50/60Hz), za pomocą dołączonego adaptera.
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/2102_7.jpg
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/2102_8.jpg

  Masaż wibracyjny

  Poprawia krążenie krwi i przyspiesza przemianę materii,
  przywraca prawidłowy rytm pracy serca,
  wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej,
  relaksuje i odpręża.

  Funkcja podgrzewania służy zwiększeniu skuteczności dobroczynnego działania masażu. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne i działa rozkurczowo na mięśnie, co zwiększa efektywność masażu Rozgrzane mięśnie są rozluźnione, lepiej przygotowane do zabiegu i łatwiej poddają się terapii.

  Sterowanie

  Mata wyposażona jest w prosty panel sterujący. Masaż uruchamia się zielonym przycisk „MASSAGE”. Tym samym przyciskiem zwiększamy poziom intensywności masażu. Zabieg można w każdej chwili przerwać, kolejny raz naciskając przycisk „MASSAGE”. Timer, wbudowany w układ sterowania, automatycznie wyłączy masaż po 15 minutach. W trakcie zabiegu można włączyć lub wyłączyć podgrzewanie maty (czerwony przycisk „HEAT”).
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/2102_9.jpg
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/2102_10.jpg

  W Zestawie

  - Mata masująca CF-2102-PK,

  - Zasilacz sieciowy 12V,

  - Zasilacz samochodowy,

  - Instrukcja obsługi,

  DODATKOWE INFORMACJE

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/2102_12.jpg