CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY AUTOMATYCZNY

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: MediClever
  • Dostępność: Jest Jest  (100 szt.)
  • 69,00 zł
  • szt.
  • Kup teraz - zamówienie otrzymasz już w: 24h
  • Zamów przez telefon!

   tel:. 570 509 501

   Koszty i sposoby dostawy

   Paczka Ekonomiczna 6 zł

   Kurier 48 10 zł

   Paczkomaty InPost 10 zł

   Kurier InPost 15 zł

   Zakupy od 600 zł WYSYLKA GRATIS!

  OPIS PRODUKTU

  Ciśnieniomierz Naramienny BASIC

  Ciśnieniomierz naramienny BASIC to wysokiej klasy przyrząd służący do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Specjaliści podkreślają, że pomiar ciśnienia za pomocą mankietu na ramieniu pozwala na uzyskanie rzetelnych, trafnych rezultatów pomiarów, w porównaniu np. z modelami nadgarstkowymi. Pomiar ciśnienia tętniczego pozwala na wstępną diagnozę stanu zdrowia pacjenta i kontrolowanie pracy układu krwionośnego.

  Ciśnieniomierz jest przystosowany do nowoczesnych standardów medycyny, został w nim zastosowany system:

  • MDI (Measure During Inflating), który zapewnia błyskawiczny pomiar parametrów życiowych. Urządzenie pompuje mankiet rękawa automatycznie, samo również dokonuje deflacji po wykonanym pomiarze.
  • W ciśnieniomierzu zastosowano najnowszą technologię pomiaru wydolności układu krwionośnego DPDA (Double Pulse Detection Algorithm).
  • Ciśnieniomierz naramienny BASIC jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby rozpoczął się pomiar ciśnienia tętniczego. Wszystkie te techniczne aspekty, wraz z dbałością o prosty, nowoczesny projekt samego urządzenia, gwarantują bezbłędność i jednocześnie wygodę użytkowania. Ciśnieniomierz może być też stosowany przenośnie – do jego zasilania wystarczy zamontować w urządzeniu 4 alkaiczne baterie AA.
  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/basic_1.jpg
  MOŻLIWOŚCI MEDYCYNY

  Ciśnieniomierz marki MEDICLEVER mierzy ciśnienie skurczowe, rozkurczowe oraz puls. Wyniki można oceniać w skali zatwierdzonej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Dodatkowo, urządzenie wykrywa arytmię, co może stanowić błyskawiczny sygnał do dalszego leczenia.

  Oferowany ciśnieniomierz pozwala na zapis 90 pomiarów. Dzięki temu możliwe jest regularne monitorowanie ciśnienia i pulsu, obserwowanie zmian zachodzących w organizmie i dostosowanie odpowiedniej terapii. W pamięci urządzenia można skonfigurować profile 2-óch użytkowników, a więc istnieje możliwość jednoczesnego monitorowania stanu zdrowia np. babci i dziadka.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/basic_1.jpg

  PROSTE ROZWIĄZANIA

  Ciśnieniomierz naramienny BASIC jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby rozpoczął się pomiar ciśnienia tętniczego. Urządzenie pompuje mankiet rękawa automatycznie, samo również dokonuje deflacji po wykonanym pomiarze. Może być też stosowane przenośnie – do jego zasilania wystarczy zamontować w urządzeniu 4 alkaiczne baterie AA.

  PIERWSZA DIAGNOZA

  Istnieje wiele powodów, by zakupić ciśnieniomierz naramienny BASIC od marki MEDICLEVER. Jest to urządzenie niezbędne w każdym domu, ułatwiające pierwszą diagnozę w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia któregokolwiek z członków rodziny. Ciśnieniomierz jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich uskarżających się na dolegliwości ze strony układu krwionośnego, a nawet osób objętych ryzykiem (np. ze względów genetycznych czy po wypadku) chorób takich jak miażdżyca, nadciśnienie czy choroba niedokrwienna serca. Produkt to również doskonały prezent dla osoby, na której dobrej kondycji nam zależy. Warto więc korzystać z ciśnieniomierza naramiennego BASIC, by zadbać o zdrowie własne i swoich najbliższych.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/basic_1.jpg