CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY APLIKACJA NA TELEFON

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: MediClever
  • Dostępność: Jest Jest  (98 szt.)
  • 99,00 zł 79,90 zł
  • szt.
  • Kup teraz - zamówienie otrzymasz już w: 24h
  • Zamów przez telefon!

   tel:. 570 509 501

   Koszty i sposoby dostawy

   Paczka Ekonomiczna 6 zł

   Kurier 48 10 zł

   Paczkomaty InPost 10 zł

   Kurier InPost 15 zł

   Zakupy od 600 zł WYSYLKA GRATIS!

  OPIS PRODUKTU

  Ciśnieniomierz naramienny PLUS

  Zadbaj o Zdrowie Rodziny

  Pomiar ciśnienia tętniczego pozwala na wstępną diagnozę stanu zdrowia pacjenta. Nasz ciśnieniomierz pozwala na zapis pomiarów bezpośrednio do Twojego urządzenia mobilnego!

  Ciśnieniomierz Naramienny

  Ciśnieniomierz naramienny PLUS to wysokiej klasy przyrząd służący do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Specjaliści podkreślają, że pomiar ciśnienia za pomocą mankietu na ramieniu pozwala na uzyskanie rzetelnych, trafnych rezultatów pomiarów, w porównaniu np. z modelami nadgarstkowymi. Pomiar ciśnienia tętniczego pozwala na wstępną diagnozę stanu zdrowia pacjenta i kontrolowanie pracy układu krwionośnego.

  Ciśnieniomierz jest przystosowany do nowoczesnych standardów medycyny, został w nim zastosowany system:

  • MDI (Measure During Inflating), który zapewnia błyskawiczny pomiar parametrów życiowych. Urządzenie pompuje mankiet rękawa automatycznie, samo również dokonuje deflacji po wykonanym pomiarze.
  • W ciśnieniomierzu zastosowano najnowszą technologię pomiaru wydolności układu krwionośnego DPDA (Double Pulse Detection Algorithm).
  • Wszystkie te techniczne aspekty, wraz z dbałością o prosty, nowoczesny projekt samego urządzenia, gwarantują bezbłędność i jednocześnie wygodę użytkowania. Ciśnieniomierz może być też stosowane przenośnie – do jego zasilania wystarczy zamontować w urządzeniu 4 alkaiczne baterie AA. Również parowanie urządzenia z aplikacją wymaga jedynie włączenia obsługi Bluetooth w urządzeniu mobilnym, zaś obsługa programu jest prosta i intuicyjna – wystarczy wcisnąć jeden przycisk na ekranie, by skontrolować stan swojego zdrowia i zapisać go w pamięci pomiarów.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/basic_1.jpg

  APLIKACJA MOBILNA

  Dzięki aplikacji mobilnej możesz kontrolować swoje zdrowie na zupełnie nowym poziomie. Aplikacja pokazuje na żywo przebieg pomiaru, pozwala porównywać kwalifikacje parametrów życiowych w odniesieniu do WHO Światowej Organizacji Zdrowia. Aplikacja zapisuje wyniki dzięki czemu otrzymujemy dostęp do zakładki tendencja oraz historia gdzie możemy sprawdzić jak zmienia się nasz stan zdrowia.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/basic_1.jpg

   

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/basic_1.jpg
  MOŻLIWOŚCI MEDYCYNY

  Ciśnieniomierz marki MEDICLEVER mierzy ciśnienie skurczowe, rozkurczowe oraz puls. Wyniki można oceniać w skali zatwierdzonej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Dodatkowo, urządzenie wykrywa arytmię, co może stanowić błyskawiczny sygnał do dalszego leczenia.

  Oferowany ciśnieniomierz jest nowinką technologiczną, pozwalającą na zapis pomiarów bezpośrednio do Twojego urządzenia mobilnego! Urządzenie jest obsługiwane przez aplikację, dostępną zarówno dla systemu Android, jak i IOS. Ten niewielki program pozwala na sparowanie ciśnieniomierza z telefonem lub tabletem za pomocą Bluetooth. Dzięki temu możliwe jest regularne monitorowanie ciśnienia i pulsu, obserwowanie zmian zachodzących w organizmie i dostosowanie odpowiedniej terapii. W pamięci urządzenia można skonfigurować profile 2-óch użytkowników, a więc istnieje możliwość jednoczesnego monitorowania stanu zdrowia np. babci i dziadka.

  PROSTE ROZWIĄZANIA

  Ciśnieniomierz naramienny PLUS jest bardzo prosty w obsłudze. Urządzenie pompuje mankiet rękawa automatycznie, samo również dokonuje deflacji po wykonanym pomiarze. Może być też stosowane przenośnie – do jego zasilania wystarczy zamontować w urządzeniu 4 alkaiczne baterie AA. Również parowanie urządzenia z aplikacją wymaga jedynie włączenia obsługi Bluetooth w urządzeniu mobilnym, zaś obsługa programu jest prosta i intuicyjna – wystarczy wcisnąć jeden przycisk na ekranie, by skontrolować stan swojego zdrowia i zapisać go w pamięci pomiarów.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/basic_1.jpg

  PIERWSZA DIAGNOZA

  Istnieje wiele powodów, by zakupić ciśnieniomierz naramienny PLUS marki MEDICLEVER. Jest to urządzenie niezbędne w każdym domu, ułatwiające pierwszą diagnozę w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia któregokolwiek z członków rodziny. Ciśnieniomierz jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich uskarżających się na dolegliwości ze strony układu krwionośnego, a nawet osób objętych ryzykiem (np. ze względów genetycznych czy po wypadku) chorób takich jak miażdżyca, nadciśnienie czy choroba niedokrwienna serca. Produkt to również doskonały prezent dla osoby, na której dobrej kondycji nam zależy, a jednocześnie zadowoli gusta maniaków najnowszych technologii i zdrowego stylu życia. Warto więc korzystać z ciśnieniomierza naramiennego PLUS, by zadbać o zdrowie własne i swoich najbliższych.

  http://gmto.pl/gmto_rzeszow/foto_gmto_pl/an_1.jpg